Digitalam.pl – pomagamy przedsiębiorcom w pozyskiwaniu klienta

O nas

Poznaj naszą firmę

Polska firma z wieloletnim doświadczeniem!

Jesteśmy przedsiębiorcami z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy jak trudno było na początku dlatego chcemy dzielić się naszymi umiejętnościami aby Twój biznes rozwijał się szybciej!
DIGITALAM GROUP powstało z myslą, aby pomóc polskim przedsiębiorcom prowadzącym firmę w Polsce w dotarciu do klientów w ich okolicy. Przygotowaliśmy profesjonalne narzędzia, dzięki którym będziesz miał stałą ilość zleceń. Nasze doświadczenie zebieraliśmy pracując dla dużych agencji marketingowych. 
Jesteśmy też certyfikowanymi specjalistami Google w zakresie reklamy w sieci wyszukiwania!

Pomagamy firmom takim jak Twoja

Branża IT jest naszą pasją, zastanawialiśmy czego firmy najbardziej potrzebują. Odpowiedz jest prosta klientów. Postanowiliśmy pomóc w tym zakresie. Nasze działania są nakierowane aby końcowym wynik dał zadowolonych klientów. Dlatego specjalizujemy się w stronach i pozycjonowaniu. Jesteśmy firmą, która pomaga klientom odszukać Twoją firmę!

Rozwiązania dla Twojego biznesu

Rozwiązania jakie u nas znajdziesz, są przygotowane specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy. Zanim podejmiemy się działania. Odbywamy z klientem rozmowę, aby ustalić jakie są jego oczekiwania i co chciałby zyskać. Następnie spotykamy się ponownie z ofertą przygotowaną pod Twoje potrzeby. Taka rozmowa jest całkowicie darmowa.

Zakres usług jaki Tobie przedstawimy będzie dotyczyć się usług nakierowanych na pozyskanie klienta. Jeżeli posiadasz swoje pomysły z chęcią ich wysłuchamy. Uważamy, że relacje długoterminowe są najkorzystniejsze dla obu uczestników.

Co potrzeba do efektywnego działania?

Ostatnie lata pokazały, że internet odgrywa znaczącą rolę w rozwoju firmy. Udowodnione zostało, że zlecenia można przesyłać za pomocą maila czy zamówień na stronie WWW. Wizyta na miejscu jest często ostatnim krokiem na jaki klient się decyduje aby oglądać produkt.

Dlatego zadaj sobie te pytania: